Ірге ГРШ хх.60.60 IP31 SMART IEK

25 687 ₸
- 2 дана бар
- Коды:YKV10-TS-600-600-31-S
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ГРШ корпустарында қолданылады, кабельді беруді жеңілдетеді және іргеде қарастырылған арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту арқылы корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 70.0 мм |
| Тереңдігі | 573.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Материал | Болат |
| Үлгі немесе орындау | Ірге |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Үйлесімділік | ГРЩ АҚЫЛДЫ |
| Металдың қалыңдығы | 2.0 мм |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 600.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жинақтау
Іргесі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 6 кг |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 573 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
- Бағасы: 25 687 ₸


