Басқару жәшігі Я5110-2674 4А 1.5кВт 4.5кА 400В IP31 IEK

49 993 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51102674-1
Жіберу 30 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Электр қозғалтқыштарды басқару жәшігі Я5110 бірқатар елеулі артықшылықтарға және кең ауқымды қолдануға ие.
Артықшылықтары:
- Сенімділік және қауіпсіздік: Я5000 пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді асинхронды қозғалтқыштар.
- Модификацияны кең таңдау: пайдаланудың нақты шарттары үшін оңтайлы нұсқаны таңдауға мүмкіндік беретін әртүрлі түрлендірулер бар.
- Құрастырудың технологиялылығы және қарапайымдылығы: жәшіктің құрылысы күрделі емес, бұл орнату мен қызмет көрсету процесін жеңілдетеді.
- Қорғаныс және басқару: корпус ішінде қорғаныс және басқару элементтері орнатылады, ол жабдықтың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
- Жағдайдың индикациясы: есікте жәшікке индикациялау шамдары, ауыстырып-қосқыштар және басқа да құралдар орнатылған, Бұл электрқозғалтқыштардың жұмысын бақылауға ыңғайлы болады.
Қолданылуы:
- Асинхронды электр қозғалтқыштарды басқару: Я5000 қысқа тұйықталған роторы бар асинхронды электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналған.
- Өнеркәсіп: электр қозғалтқыштарын сенімді басқаруды талап ететін өнеркәсіптің әртүрлі салаларында кеңінен қолданылады.
- Процестерді автоматтандыру: қолданылады бақылау мен сенімділіктің жоғары дәрежесі қажет технологиялық процестерді автоматтандыру үшін.
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230В
Жинақтаманың сипаттамасы
Мыс кабелінің енгізу кабелінің 5х1.5мм аспайтын ұсынылған қимасы
50000 аспалы металл корпуста орындалған |МП-1-0 (395х310х220мм) IP31 IEK;
Кіріспе бөлім
- Жалғыз фидер автоматты ажыратқыш ВА47-29 3P 5А 4.5кА D IEK.
- Басқару дабылы автоматты режим: сұлбаға сәйкес қосу;
- РЕ және N жолсеріктері: схемаға сәйкес клеммаларға қосу;
Басқарудың негізгі функциялары:
- Қолмен басқару режимі - иә;
- Автоматты режим - жоқ;
- Реверс - жоқ;
Индикация және дабыл
- Сигнал шамы қызыл Жәшіктің есігінде "РАБОТА";
- Басқару және мыс сигнализациясы тізбектерінің өткізгіштері 0.75мм2 МЕМСТ кем емес;
Кететін секция
- Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1NО IEK 1 дана;
- РТИ-1308 реле электржылулық 2.5-4.0А IEK 1 дана;
- Басқару және мыс сигнализациясы тізбектерінің өткізгіштері 0.75мм2 МЕМСТ кем емес;
- Электр қозғалтқышты қосу клеммалары жиынтығында;
Кабельдік сальниктер жиынтықта.
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпус оларға керек-жарақтар мен керек-жарақтар коррозияға қарсы төзімділігі жоғары
- Біздің компания ресми болып табылады жиынтықтаушылардың дистрибьюторы аккредиттеуі және өндірушіден ТБК жинауға сертификаты бар.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Заманауи шешімдер мен сенімді аппаратура және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 4 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5110 |
| Жұмыс режимдері | Қайтымды емес |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 49 993 ₸

