Щит управления освещением Т5 ЩУНО9802-3574-0406-С 32А 6кА 400V 1WH IP66 (фотореле)

298 085 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUNO-980235740406-C
Жіберу 10 сәуір 2026ЩУО жарықтандыруды басқару тақталары жарықтандыру желілерін және өндірістік ғимараттарды, құрылыстарды, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарын жарықтандыру желілерін және қондырғыларын автоматты, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару тақталары үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- режимдер бағдарламашысы белгілеген бағдарламалар бойынша жарықтандыру қондырғысын белгілі бір уақыт аралығында (мысалы, цех жұмысындағы технологиялық үзілістер кезінде) өшіру және қосу;
- қалқан есіктерінде орнатылған түймелермен жарықтандыру қондырғысын қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Жиынтықтауыштардың ресми дистрибьюторы
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы, мм | 25-ке дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер |
1 1 |
|
| Ғимарат | 1 | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Басқару блогы |
Аралық реле РЭК77/4(LY4) 10А 220В АС IEK Қоректендіру блогы OPS 220В AC/24В DC 2.5А 60Вт ONI Басқару түймесі LA167-BAF42 d=22мм 1НЗ қызыл IP65 IEK |
3 1 3 3 1 |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Индикация | Дабыл шамы AD22DS LED матрица d=22мм қызыл 230В IEK | 3 |
| Шығатын желілер мен топтар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 16А 4.5кА В IEK Модульді аралық реле OIR 1 істікшелі 16А 230В айнымалы ток IEK |
12 9 |
| Корпусты жылыту | ||
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта кететін топтар мен желілер саны бойынша | |
| Нөлдік/жерге тұйықтау шинасы | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK | 1 |
| Ток өткізгіш шина | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х15 3L+PEN IEK | 1 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Қолдану | Көше |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қалқаны |
| Қалқанның түрі | ЩУО9802 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 298 085 ₸

