Көше жарығын басқару шкафы I710-9602-3174 кіріспе IP54 4xRELEx16A IEK фоторелелерінсіз 16А-дан 4 жолға арналған

316 770 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHOI-71096023174-3
Жіберу 08 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көшені жарықтандыруға арналған шкафтар мыналарға арналған:
- электр энергиясын қабылдау және есепке алу
- кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың электр энергиясын бөлу
- шығатын желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау
- режимдердегі сыртқы кешкі және түнгі жарықтандыруды басқару: 1) жергілікті басқару; 2) автоматты басқару;
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Енгізу L | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10мм2 (ЈХ70А) сұр IEK | 3 |
| Енгізу N/PE |
1 1 |
|
| Ғимарат |
Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400) УХЛ3 IP54 IEK |
1 |
| Кіріспе аппараттар |
қарастырылмаған |
|
| Жарықтандыруды басқару блогы |
Жұдырықшалы қосқыш LW32-10/2 10А 2Р "1-0-2" CHINT* Жұдырықшалы ауыстырып қосқыш ПКП10-12/О 10А "0-1" 2Р/400В IEK AZH-S қашықтан фото датчигі бар фотореле (жарыққа сезімтал автомат)* |
4 2 1 4 |
| Жұмыс режимдерінің индикациясы |
4 4 |
|
| Жергілікті басқару |
4 4 |
|
| Ток өткізгіштер және шина | мыс МЕМСТ | |
| Кернеудің индикациясы | IEK фазаларының индикатор шамы | 1 |
| Шығатын желілерді коммутациялау аппараттары |
Модульді аралық реле OIR 1 істікшелі 16А 230В айнымалы ток IEK |
4 |
| Кабельдік кіріспе тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 0 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Жоқ |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 316 770 ₸




