ЩКНС5111-2674 5А 1.5кВТ 400В кәріз сорғы станциясының басқару панелі IP66 бір сорғы

104 085 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHIKNS-51112674-06
Жіберу 06 сәуір 2026Кәріздік сорғы станциясының басқару тақтасы резервуардан сұйықтықты соруға арналған сорғы станциясының бөлігі ретінде сорғыларды басқаруға және қорғауға арналған.
Қалқан КСС автоматты және қолмен жұмыс істеу режимін жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттардың клеммаларына 25 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Аспалы корпус |
Металл корпус ШМП-40.30.20 (400х300х200) УХЛ1 IP66 TITAN 5 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу |
төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта |
1 |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Желі параметрлерін бақылау | Фазаларды бақылау релесі ORF 05 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK | 1 |
|
Күштік бөлік - коммутация аппараттары - сорғыларды қорғау |
Контактор КМИ-А-10912 LC1D 9А 230В/АС3 1НО/1НЗ ARMAT IEK Кіріспе аппараттың құрамындағы электрлі жылулық реле 4-6.3А |
1 1 |
|
Жұмыс режимдері жергілікті/автоматты |
|
1 |
|
Авто режиміндегі басқару блогы - айдау - күту - өшіру. құрғақ жүріс - өшіру. сорғының шамадан тыс жүктелуі бойынша |
үш қалқымалы датчикті 1.5 мм терминалдар арқылы қосу
|
1 |
| Жергілікті басқару | NP8-11S 1НО+1НЗ IP65 қосарлы іске қосу-тоқтату түймесі | 1 |
|
Индикация және сигнализация - желі нормасы - сорғы жұмысы - апат (қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелуі) - апат (толып кету) |
Шам AD22DS (LED) матрица d22мм ақ 230В IEK Қызыл сигналдық шам |
1 1 1 1 |
| Жергілікті басқару |
түймешіктер, ауыстырып қосқыштар |
|
| Қалқанды жылыту |
1 1 |
|
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 100 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 104 085 ₸

