Ящик управления трехпозиционной задвижкой ЯУЗ85-5441-3074-Ф 4А 230В IP65 (упр.по темп. "откр-закр")

97 380 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUZ-8554413074-F
Жіберу 05 сәуір 2026ЯУЗ типті ысырмаларды басқару қорабы бір фазалы ысырмалардың электр жетектерін жергілікті және қашықтан басқаруға арналған.
Ысырманы ашу және жабу тартпаның есігінде орналасқан түймелер мен қосқыштар арқылы немесе температура релесінен автоматты түрде жүзеге асырылуы мүмкін.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 230В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230В.
Автоматты режимде жұмыс істеу алгоритмі
Автоматты режимде ОЖҚ жылу релесінің командасы бойынша жұмыс істейді
1. Температура белгіленген мәннен жоғары көтерілгенде ысырма 1 қалпына ауыстырылады
2. Температура белгіленген мәннен төмендеген кезде ысырма 2-орынға ауыстырылады
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
|
Кіріспе қысқыштар 1L+N (Al/Cu) |
кіріспе аппараттың терминалдарына 25 мм-ге дейін рұқсат етіледі |
2 |
| Кіріспе қысқыштар PE (Al/Cu) |
1 |
|
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кіріспе аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 4А 4.5кА B IEK |
1 |
|
Басқару блогы - коммутациялық құрылғы - жұмыс режимдері жергілікті/авт. - жергілікті ережелерді басқару.1/ереже2 - автоматты басқару - авариялық тоқтау |
Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі D8-20X3 қосқышы 3 позицияға 2NO қара IEK Басқару түймелері Температуралық реле OTR-01 1 істікшелі 24-240В AC/DC ONI талап етілмейді |
1 1 2 1 |
|
Жұмыстың индикациясы - ереже 1 - ереже 2 |
шам қызыл шам көк |
1 1 |
|
Ток өткізгіш шиналар Ток өткізгіштер |
мыс МЕМСТ |
|
| 230В айнымалы токтың электр ысырмасын қосу қысқыштары | Серіппелі клемма КПИ 2В-1.5 17.5А | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 97 380 ₸





