АВР блогы NXZM IP54 ажыратқышы бар ВРУ1-20-91 400А 50кА 400В екі кіріске арналған кіріспе шкаф. NH40 ППНИ есебі екі орын

1 052 760 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-1209100-03
Жіберу 10 сәуір 2026АВР бар ВРУ1-63-80 кіріспе панелі электр энергиясын үздіксіз енгізуге және есепке алуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде тарату электр қондырғыларын қорғауға арналған.
ТЖҚ резервті автоматты енгізу құрылғысымен жабдықталған NXZM-630S/3B.
Құрылғы жылу мен ылғалдылықтың өзгеруі, өте төмен немесе жоғары температура, тұзды бүріккіштің пайда болуы және т.б. сияқты күрделі жұмыс жағдайларында тұрақты жұмыс істей алады.
АДБ жұмысының логикасы:
автоматты режим: кіріс басымдығы №1 - негізгі кіріс сәтсіз болғанда, РАҚ автоматты түрде резервтік кіріске ауысады, кернеу қалпына келтірілгенде, РАҚ негізгі кіріске қайтарылады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) (екі кіріс) | кіріспе ажыратқыштардың терминалдарына 240 мм-ге дейін | 6 | |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | шиналарға 240 мм-ге дейін нөл/жерге тұйықтау | 2 | |
| Ғимарат |
|
1 | |
| Ірге | жиынтықта | ||
| Кабельді жеткізу | төменгі, Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм | ||
| Кіріспе аппараттар |
Ажыратқыш-айырғыш NH40-630/3 3P 630А стандартты басқару тұтқасы |
2 |
|
| Енгізуді қорғау аппараттары |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-3-630 габариті 3 630А |
6 6 |
|
| Электр жетектері бар РАҚ блогы |
NXZM-630S/3B 630A СHINT резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы |
1 |
|
|
Индикация: - негізгі енгізу - резервтік енгізу |
шам қызыл "НЕГІЗГІ ЖҰМЫС" сары шам "РЕЗЕРВТІК ЖҰМЫС" |
1 1 |
|
| Есепке алу панелі |
Ток трансформаторы ТТИ 600/5А Есепке алу аспаптарына арналған орын |
6 2 |
|
| Ток өткізгіш шина |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 1 052 760 ₸






