Екі кіріске арналған секциялық панель VRU8570-1-70 630A 20kA 400V IP54 SMART VRK шинасы мыс IEK

649 812 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-8570170-03
Жіберу 13 мамыр 2026VRU85 тарату панельдерінің секциялық панелі кернеуі 400/230 В айнымалы ток жиілігі 50 Гц, жерге тұйықталған бейтарап, қашықтан, автоматтандырылған және қолмен басқарылатын желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
VRU8570-1-70 панелінде секцияны "ҚАЛА" немесе "АВР ДГУ" қуатына қолмен ауыстыру үшін өнеркәсіптік сериялы VRK ауыспалы қосқышы қолданылады.
Корпус SMART сериялы электротехникалық шкафтар негізінде жасалған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu) | ток өткізгіш шинаға | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Cu) | n/PE (Cu) шинасына транзит | 2 |
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 2000х600х450мм IP54 IEK | 1 |
| Ірге | биіктігі 10см | 1 |
| Бүйірлік панель | жиынтықта | 1 |
| Беткі қорғаныс панельдері | металл | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, бүйір | |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 4х50х4000мм 700А ГК | |
| Секциялық аппарат |
1 |
|
|
Басқару тұтқасы |
алдыңғы, есікке шығарылған |
|
| Шина N/PE (Cu) транзиті | Мыс шинасы М1Т 4х50х4000мм 700А ГК |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 20 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 649 812 ₸


