Тарату панелі ВРУ8503 2Р-120-20 630А 6-36кА 400/230В SMART IP54 SE

579 511 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRU-830422404-AR
Жіберу 07 сәуір 2026VRU8503 тарату панельдері кернеуі 400/230 А, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
ВРУ8503 2Р-120-20 SE Schneider Electric аппаратурасымен жабдықталған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (CU) | ток өткізгіш шинаға | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (CU) | Кімге N/PE шинасы | 2 |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 2000х600х450мм IP54 IEK | 1 |
| Бүйірлік алмалы-салмалы панельдер | ҚБ SMART (ВхГ) 2000х450мм IP54 IEK үшін бүйірлік панель | 1 |
| Ірге | биіктігі 100мм | |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі/бүйірлік | |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары кететін топтардың |
Автоматты ажыратқыш Acti 9 iC60N C 3P SE Автоматты ажыратқыш GoPacT G400F 36kA 3П3Т 320A реттелетін SE |
3 1 |
|
Аппараттарды қашықтықтан ажырату кететін топтардың |
Ағытпа тәуелсіз MX AC 415В GoPacT GO400-800 SE iC60 Acti9 SE үшін 100-415В айнымалы токтың тәуелсіз IMx+ ағытпасы |
1 1 |
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
Мыс шинасы М1Т 4х50х4000мм 700А мыс МЕМСТ |
|
| Шина N/PE (CU) шығатын | Мыс шинасы М1Т 4х50х4000мм 700А |
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 579 511 ₸

