ЩАП-13 16А 400В IP31 екі кірісті авариялық ауыстырып-қосқыш қалқаншасы IEK контакторлары

62 250 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHAP-13000000-01
Жіберу 04 сәуір 2026ЩАП типті АВР қалқандары негізгі қоректендіру көзі жойылған кезде электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Құрылымдық жағынан қалқандар аспалы металл корпустарда шығарылады.
Электрмен жабдықтау схемасы: екі кіріс - бір тұтынушы.
Қарсы қосуды электронды блоктау.
Жұмыс режимі - автоматты.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | Саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) (екі кіріс) |
кіріспе аппараттардың клеммаларына 25 мм-ге дейін |
6 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 16А 4.5кА С IEK |
2 |
| АДБ блогы |
Фазаларды бақылау релесі ORF 06 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK Контактор КМИ-11810 18А 230В/АС3 1NO IEK Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі |
1 2 1 |
| Индикация |
Шам қызыл "НЕГІЗГІ ЖҰМЫС" Сары шам "ЖҰМЫС РЕЗЕРВІ" |
1 1 |
| Өткізгіш өткізгіштер |
мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын шиналар N/PE (Al/Cu) | жиынтықта |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
- Бағасы: 62 250 ₸


