ПУ-КПК-5 125А 100/25кА 400В ІР54 ұсақтау кешенін басқару қалқаны

338 840 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PUKPK-5-3
Жіберу 06 сәуір 2026ПУ-КПК-5 типті ұсату қондырғысының басқару панелі қуаты 37 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ, қысқа және қайталанатын қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін асинхронды электр қозғалтқыштарын жергілікті немесе қашықтан басқаруға арналған.
ПУ-КПК-5 басқару қалқаны ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Қалқан белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жиынтықталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен - ажыратқыштар.
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Жиынтықтың сипаттамасы
Құрылымдық жағынан жәшік аспалы корпуста шығарылады ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х35 мм артық емес;
Бастау үшін жұлдыз режимінен үшбұрыш режиміне ауысу уақытын орнату керек!
Белгіленген нүкте қойылады Жұлдыз-үшбұрышты ұшыру релесі ORT 400В АС IEK (немесе соған ұқсас)
Ұсатқыштың электр қозғалтқышын іске қосу схемасы:
- "жұлдыз" жеңіл режимде іске қосу
- белгіленген нүктеге сәйкес уақытты есептеу
- "үшбұрыш" негізгі режиміне ауысу
Кіріспе аппарат:
- Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 125А 25кА MASTER IEK
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 2А 4.5кА В KARAT IEK басқару тізбегін қорғау
Күштік бөлік
- Ұсатқышқа арналған кіріспе қорғаныс аппараты Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА D IEK
- Қозғалтқыштарды қорғаудың кіріспе автоматтары NS2-25 CHINT іске қосқышы 5 дана
- коммутациялық ұсатқыш Контактор КМИ-48012 80А 230В/АС3 1NO 1NC IEK 3 дана;
- электр қозғалтқышты қорғау РТИ-3357 электро-жылулық реле 37-50А IEK;
- қалдық жүктемелерді коммутациялау Контактор КМИ-11810 18А 230В/АС3 1NO IEK 2 дана;
- қалдық жүктемелерді коммутациялау Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1NО IEK 2 дана;
- қалдық жүктемелерді коммутациялау Контактор КМИ-11210 12А 230В/АС3 1НО IEK;
Басқару және индикация панелі (жәшіктің есігінде)
- Сары сигналдық шам HL1-6 "ЖҰМЫС";
- Жасыл сигнал шамы HL7 "ЖҰМЫСҚА ДАЙЫН";
- "Саңырауқұлақ" батырмасы "АПАТТЫҚ ТОҚТАТУ";
- "СТАРТ-СТОП" батырмасы 6 дана;
- Ағымдағы жүктеме көрсеткіштері Э47 100/5А амперметрі дәлдік сыныбы 1.5
Сервистік жұмыстар үшін қарастырылғандар РАр10-3-ОПс розеткасы IEK DIN-рельсіне жерге тұйықталумен 2 дана;
Барлық ток өткізгіштер мен мыс шиналар МЕМСТ;
Жиынтықта N/PE кететін шиналар;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылған;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 125 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 338 840 ₸



