Кіріспе панелі ЩО70-1-34А У3 630А 40кА 400В SMART IP31

533 780 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHCO-70134-A-1
Жіберу 13 мамыр 2026Сипаттамасы
Кіріспе панелі SCHO70 – кернеуі 400 В дейінгі жүйелердегі электр энергиясын қабылдауға, таратуға және қорғауға арналған электрлік құрылғы айнымалы ток жиілігі 50 Гц жерге тұйықталған бейтараппен, трансформатордан немесе трансформаторлық қосалқы станциядан тарату құрылғысына кернеу беру, қашықтықтан, автоматтандырылған және қолмен басқару, бақылау, сигнал беру және жабдықты қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау.
Панельдер функционалдық және пайдалану сипаттамаларына байланысты өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрғын үй құрылыстарында кеңінен қолданылады.
Кіріспе ЩО70 панелінің артықшылықтары:
-
Қолданудың әмбебаптығы:
- Үш фазалы айнымалы ток жүйелерінде жұмыс істеуге жарамды.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындардан бастап әкімшілік ғимараттар мен тұрғын үйлерге дейін әртүрлі салаларда қолданылады.
-
Жоғары сенімділік:
- Электр тізбектерін қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемелерден және басқа да авариялық жағдайлардан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
-
Модульділік және ауқымдылық:
- Панельдің дизайны модульдерді оңай қосуға немесе ауыстыруға мүмкіндік береді, бұл техникалық қызмет көрсетуді және жаңартуды жеңілдетеді.
- Қосымша компоненттерді орнату арқылы функционалдылықты кеңейту мүмкіндігі.
-
Пайдалану қауіпсіздігі:
- Электр қауіпсіздігінің заманауи стандарттарына сәйкес келеді.
- Электр тогының соғуын болдырмау және қауіпсіз ажырату құрылғыларымен жабдықталған.
-
Монтаждау мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы:
- Орнату және қосу үшін ыңғайлы құрылым.
- Жөндеу жұмыстарына немесе бөлшектерді ауыстыруға кететін ең аз уақыт.
ЩО70 кіріспе панелін қолдану:
-
Өнеркәсіптік кәсіпорындар:
- Өндірістік желілерді, станоктар мен жабдықтарды қоректендіретін электр желілерін басқару және қорғау үшін.
-
Коммерциялық ғимараттар:
- Сауда орталықтарында, кеңсе ғимараттарында және қонақүйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
-
Тұрғын үйлер:
- Көп пәтерлі және жеке үйлерде электр энергиясын жеткізу және тарату үшін қолданылады.
-
Инфрақұрылымдық объектілер:
- Ауруханаларда, мектептерде, спорт ғимараттарында және басқа да әлеуметтік мекемелерде қолданылады.
-
Энергетикалық объектілер:
- Қосалқы станциялардағы және энергетикалық жүйелердегі тарату қалқандарының элементі ретінде.
Кіріспе панелі ЩО70
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 2х5х240мм2 артық емес;
ЩО70 еденге орнатылатын металл корпуста жасалған АҚ SMART 2000х600х600мм IP31 IEK;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуат көзін қосыңыз: Автоматты ажыратқыш ВА57-39-340010 630А;
- Өткізгішті қосу N: болтты жалғау М1Т 4х50 мыс шинасы;
- PE өткізгішін жалғау: болтты жалғау М1Т 4х50 мыс шинасы;
Индикация және сигнализация
- ТТИ-А 600/5А 5ВА класты 0.5 IEK ток трансформаторы - 3 дана;
- Амперметр Э47 1000/5А кл. дәл. 1,5 72х72мм - 3 дана;
- Вольтметр Э47 500В дәлдік сыныбы 1.5 72х72мм IEK - 1 дана;
Кететіндер секциясы
- Ток өткізетін шиналық көпір М1Т 4х50 мыс шинасы;
- Транзитке арналған N/PE шиналары;
Кабельді енгізу төменгі;
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 40 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Негізгі тарату қалқаны |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Трансформатор түрі | Өлшеу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 533 780 ₸

