Щит аварийного переключения G1 ЩАП-43 63А 4.5кА 400V контакторы IP31 (схема 2-1)

108 590 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAPG1-43
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
Ауыстырып қосқыш қалқан (ҚАҚ) негізгі кіріс ажыратылған жағдайда негізгі және резервтік қуат көздері арасындағы жүктемені автоматты түрде немесе қолмен ауыстыруға арналған.
Ол тұрғын үй, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандардағы маңызды тұтынушыларды үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді.
Жұмыс принципі- Кернеуді бақылау – ЩАП негізгі қоректендіру көзінің параметрлерін бақылайды (үш фазалы кернеу 400 В).
- Апаттық жағдайдың анықтамасы – кернеу төмендегенде, ол өшкенде немесе фазалар ауысқанда, құрылғы автоматты түрде ауысуды бастайды.
- Резервтік енгізуге ауысу – контакторлар негізгі көздің тізбегін үзіп, резервтік енгізуді қосады.
- Негізгі көзге оралу – негізгі қуат параметрлері қалпына келтірілгеннен кейін, қуат қосқышы жүктемені автоматты түрде кері ауыстырады.
- Қол режимі қарастырылмаған.
Негізгі жиынтықтаушылар
- Корпус – металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 IEK IP54 қорғаныс сыныбымен (шаңнан және шашыраудан қорғау).
- Контакторлар – күштік КМИ-46512 65А 230В/АС3 1НО;1НЗ IEK жүктемені коммутациялау үшін.
- Кернеуді бақылау релесі – Фазаларды бақылау релесі ORF-06 қоректендіру кернеуінің күйін анықтайды.
- Автоматты ажыратқыштар – ВА47-29 3Р 40А 4.5кА С IEK қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғау.
- Басқару жүйесі – коммутация логикасы негізінде ORM-1 2C 220В интерфейстік реле.
- Индикация – жұмыстың күйі туралы сигнал беретін жарықдиодты индикаторлар.
Артықшылықтары
- Процесті автоматтандыру – электр қуатының ұзақ уақыт өшіп қалу қаупін азайтады.
- Сенімділік – коммутациялық қабілеті жоғары контакторларды қолдану.
- Ықшамдылық – шаң мен ылғалдан қорғайтын ықшам корпус (IP54).
- Қауіпсіздік – қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемеден және фазалардың ауытқуынан қорғау.
Қолдану салалары
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар – жабдықтарды үздіксіз қоректендіруге арналған.
- Тұрғын үй кешендері мен коттедждер – жарықтандыру, жылыту, сумен жабдықтау жұмыстарын қамтамасыз ету.
- Кеңселік ғимараттар мен СОО – серверлік, лифтілер мен қауіпсіздік жүйелерінің жұмысын қолдау.
- Медициналық мекемелер – аса маңызды жабдықтарды үздіксіз қоректендіру.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- Орнатуды PUE стандартына сәйкес білікті электрик жүргізуі керек.
- Орнату орнын таңдау – құрғақ, желдетілетін бөлмеде немесе ылғалдан қорғайтын шкафта.
- Қосылу – бұйымның паспортында көрсетілген схема бойынша қатаң түрде.
- Жұмысты тексеру – пайдалануға беру алдында автоматты ауыстырып-қосқышты сынақтан өткізіңіз.
- Мерзімді тексеру – реленің контактілері мен өнімділігін 6-12 айда бір рет тексеру ұсынылады.
Осы ұсынымдарды сақтау авариялық ауыстырып-қосқыш қалқанының сенімді және берік жұмысын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 контакторлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 155 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 108 590 ₸


