Жарықтандыруды басқару қалқаны И610-9600-2874- Ф 6А IP31 6 желілік жергілікті басқару
182 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHOI-61096002874-01
Жіберу 08 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Тапсырыс бойыншаЖарықтандыруды басқару қалқаны И610-9600-2874- Ф 6А IP31 6 желілік жергілікті басқару
182 215 ₸
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявокСипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көшені жарықтандыруға арналған шкафтар мыналарға арналған:
- электр энергиясын қабылдау және есепке алу
- кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың электр энергиясын бөлу
- шығатын желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау
- режимдердегі сыртқы кешкі және түнгі жарықтандыруды басқару: 1) жергілікті басқару; 2) автоматты басқару;
"Ф" индексі бар И610 - бір фазалы.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Енгізу L | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10мм2 (ЈХ70А) сұр IEK | 3 |
| Енгізу N/PE |
1 1 |
|
| Ғимарат | 1 | |
| Кіріспе аппараттар |
қарастырылмаған |
|
| Енгізуді қорғау | Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 220-460В айнымалы ток ONI | 2 |
| Жарықтандыруды басқару блогы |
1 2 |
|
| Жұмыс режимдерінің индикациясы |
38 |
|
| Жергілікті басқару |
6 |
|
| Ток өткізгіштер және шина | мыс МЕМСТ | |
| Кернеудің индикациясы | 1 | |
| Шығатын желілерді коммутациялау аппараттары |
|
|
| Кабельдік кіріспе тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 182 215 ₸

