Тарату пункті ПР11-3076-02 200А IP31 кіріс ВА88-35 отх.2х1РхВА47-29 9х3РхВА47-29 IEK

178 285 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-PTRS-113076200-01
Жіберу 05 сәуір 2026Тарату пункттері ПР11 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 660 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | кіріспе аппаратқа қосылу | 1 |
| Енгізу N/PE |
ШНИ-10х18-12-L2-С IEK 200А екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы ШНИ-10х18-12-L2-С IEK 200А екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы |
|
| Ғимарат | 1 | |
| Кабельді төменгі жаққа жеткізу | кабельді тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 200А 35кА IEK |
1 |
| Шығатын желілер мен топтар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С IEK |
9 2 |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х20х4000мм 215А МЕМСТ | |
| Шина N/PE қалдық | жиынтықта | |
| Шиналар секциясына арналған қорғаныс панельдері | жиынтықта | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 178 285 ₸

